Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

IISCE - Wersja polska

Menu działu

Opinie uczestników z poprzednich lat:

"Rachel is great and marvellous teacher in the world. In my view her classes were and still are the best!!! I really enjoyed her class", Ania, upper intermediate, 2017

"I would like this course to last longer", Magdalena, intermediate, 2017

"Profesjonalny lektor, ćwiczenia i zadania bardzo urozmaicone, lekcje nie były schematyczne i nudne", Piotr, intermediate, 2016

"Dziękuję za umożliwienie udziału w kursie letnim. Dużo z niego wyniosłam i dzięki temu poprawiłam swoją wymowę oraz nie boję się już mówić po angielsku!", Beata, intermediate, 2015

Intensywny Kurs Języka Angielskiego

Intensywny Kurs Języka Angielskiego to program realizowany od 2003 roku przez Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją DSW oraz The New School University.

W ramach międzyuczelnianej współpracy, lektorzy z USA, absolwenci autorskiego programu The New School dla nauczycieli języka angielskiego prowadzą zajęcia językowe. Program nauczania opiera się na wykorzystaniu autorskich metod, rozwiniętych w The New School, bazujących na dostosowaniu programu zajęć do bieżących potrzeb oraz umiejętności studentów.

Termin

30 lipca - 10 sierpnia 2018
zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 - 20.00

 

Grupy/ poziomy zaawansowania

  • beginner - początkujący
  • false beginner - początkujący dla osób, które miały już kontakt z j.angielskim brak miejsc (zapisy tylko na listę rezerwową) 
  • low intermediate - niższy średnio zaawansowany brak miejsc (zapisy tylko na listę rezerwową)
  • intermediate - średnio zaawansowany brak miejsc (zapisy tylko na listę rezerwową)
  • upper intermediate - wyższy średnio zaawansowany brak miejsc (zapisy tylko na listę rezerwową)
  • advanced - zaawansowany
  • Business English - kurs tematyczny (poziom B1/B2) brak miejsc (zapisy tylko na listę rezerwową)

Cena

Koszt kursu to 400 zł.

Zniżki w odpłatności za kurs w wysokości 50% przysługują pracownikom, doktorantom, studentom i absolwentom DSW. Pracownicy instytucji współpracujących z DSW oraz uczestnicy poprzednich edycji kursu otrzymują zniżkę w wysokości 30% ceny podstawowej kursu.

W cenie: zajęcia z native speakerem, opieka metodyczna, organizacyjna, techniczna, materiały dydaktyczne, sale wykładowe, sprzęt IT niezbędny do przeprowadzenia zajęć.

Termin wpłat: do 25 lipca 2018
Nr konta bankowego: BZ WBK XIII O/Wrocław 33 1090 2402 0000 0006 1001 1564
Z dopiskiem: kurs ELP 2018 - imię i nazwisko uczestnika

Ważne: faktura VAT wystawiana jest po otrzymaniu wpłaty na konto DSW. Zgodnie z obowiązującymi przepisami fakturę wystawiamy tylko i wyłącznie na osobę lub instytucję dokonującą wpłaty na konto.

W 2017 roku odbyła się już trzynasta edycja!

fot. Michał Motyka

W piątek, 18 sierpnia zakończyliśmy trzynastą już edycję Intensywnego Kursu Języka Angielskiego/English Language Practicum organizowanego przez Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją we współpracy z amerykańską uczelnią The New School (Nowy Jork).

Program już na stałe wpisał się w sierpniowy krajobraz nie tylko naszej uczelni, ale też Wrocławia. Tego lata 72 osoby, zdecydowały się spędzić lato poznając kulturę Stanów Zjednoczonych. Wiele z nich już po raz kolejny.

Zajęcia prowadziło 7 nauczycieli – „native speakerów”: Linda Moody, Gary Sims, Heather Gilbert, Andrew Mcdonough, Rachel Conrad, Alex Duarte i Diane Nottle. Opiekę metodyczną nad programem, jak co roku, pełniła Irena Shanahan.

Program oparty jest na autorskich metodach nauczania wypracowanych przez The New School. Z przeprowadzonej pod koniec zajęć ewaluacji wynika wysoki poziom zadowolenia uczestników, którzy cieszą się z rozwoju kontaktów międzykulturowych i swoich osobistych postępów językowych.

Organizatorzy

Rekrutacja 2018

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Pamiętaj! Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń i dokonanie terminowej wpłaty.

Ważne daty

Przyjmowane zgłoszeń: do 25 lipca 2018
Termin wpłat: do 25 lipca 2018
Kurs: od 30 lipca do 10 sierpnia 2018 (od poniedziałku do piątku w godz. 17:00-20:00)

Kontakt

Dolnośląska Szkoła Wyższa
Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją

ul. Strzegomska 55, pokój 405
53-611 Wrocław
tel. 71 356 15 72
e-mail: iisce@dsw.edu.pl

Kurs w 2018 roku

14. edycja Intensywnego Kursu Języka Angielskiego odbędzie się w dniach 30 lipca - 10 sierpnia. Rekrutację rozpoczniemy na początku maja. Zapraszamy!

Certyfkat

Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenia uczestnictwa w kursie na określonym poziomie nauczania. Zaświadczenia wydawane są w języku polskim i angielskim oraz podpisane są przez władze DSW.

Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem kursu.