Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

IISCE - Wersja polska

Menu działu

Opinie uczestników z poprzednich lat:

"Rachel is great and marvellous teacher in the world. In my view her classes were and still are the best!!! I really enjoyed her class", Ania, upper intermediate, 2017

"I would like this course to last longer", Magdalena, intermediate, 2017

"Profesjonalny lektor, ćwiczenia i zadania bardzo urozmaicone, lekcje nie były schematyczne i nudne", Piotr, intermediate, 2016

"Dziękuję za umożliwienie udziału w kursie letnim. Dużo z niego wyniosłam i dzięki temu poprawiłam swoją wymowę oraz nie boję się już mówić po angielsku!", Beata, intermediate, 2015

Intensywny Kurs Języka Angielskiego

Intensywny Kurs Języka Angielskiego to program realizowany od 2003 roku przez Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją DSW oraz The New School University.

W ramach międzyuczelnianej współpracy, lektorzy z USA, absolwenci autorskiego programu The New School dla nauczycieli języka angielskiego, przez trzy tygodnie prowadzą zajęcia językowe. Program nauczania opiera się na wykorzystaniu autorskich metod, rozwiniętych w The New School, bazujących na dostosowaniu programu zajęć do bieżących potrzeb oraz umiejętności studentów.

Grupy/ poziomy zaawansowania

W 2017 roku odbyła się już trzynasta edycja!

fot. Michał Motyka

W piątek, 18 sierpnia zakończyliśmy trzynastą już edycję Intensywnego Kursu Języka Angielskiego/English Language Practicum organizowanego przez Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją we współpracy z amerykańską uczelnią The New School (Nowy Jork).

3 tygodniowy program już na stałe wpisał się w sierpniowy krajobraz nie tylko naszej uczelni, ale też Wrocławia. Tego lata 72 osoby, zdecydowały się spędzić lato poznając kulturę Stanów Zjednoczonych. Wiele z nich już po raz kolejny.

Zajęcia prowadziło 7 nauczycieli – „native speakerów”: Linda Moody, Gary Sims, Heather Gilbert, Andrew Mcdonough, Rachel Conrad, Alex Duarte i Diane Nottle. Opiekę metodyczną nad programem, jak co roku, pełniła Irena Shanahan.

Program oparty jest na autorskich metodach nauczania wypracowanych przez The New School. Z przeprowadzonej pod koniec zajęć ewaluacji wynika wysoki poziom zadowolenia uczestników, którzy cieszą się z rozwoju kontaktów międzykulturowych i swoich osobistych postępów językowych.

Organizatorzy

Kontakt

Dolnośląska Szkoła Wyższa
Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją

ul. Strzegomska 55, pokój 514
53-611 Wrocław
tel. 71 356 15 72 lub 504 073 004
e-mail: iisce@dsw.edu.pl

Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem