Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

IISCE - Wersja polska

Menu działu

Opinie uczestników z poprzednich lat:

"Rachel is great and marvellous teacher in the world. In my view her classes were and still are the best!!! I really enjoyed her class", Ania, upper intermediate, 2017

"I would like this course to last longer", Magdalena, intermediate, 2017

"Profesjonalny lektor, ćwiczenia i zadania bardzo urozmaicone, lekcje nie były schematyczne i nudne", Piotr, intermediate, 2016

"Dziękuję za umożliwienie udziału w kursie letnim. Dużo z niego wyniosłam i dzięki temu poprawiłam swoją wymowę oraz nie boję się już mówić po angielsku!", Beata, intermediate, 2015

Intensywny Kurs Języka Angielskiego

Intensywny Kurs Języka Angielskiego to program realizowany od 2003 roku przez Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją DSW oraz The New School University.

W ramach międzyuczelnianej współpracy, lektorzy z USA, absolwenci autorskiego programu The New School dla nauczycieli języka angielskiego prowadzą zajęcia językowe. Program nauczania opiera się na wykorzystaniu autorskich metod, rozwiniętych w The New School, bazujących na dostosowaniu programu zajęć do bieżących potrzeb oraz umiejętności studentów.

Grupy/ poziomy zaawansowania

W 2018 roku odbyła się już czternasta edycja!

fot. Michał Motyka

W piątek, 10 sierpnia zakończymy czternastą już edycję Intensywnego Kursu Języka Angielskiego/English Language Practicum organizowanego przez Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją we współpracy z amerykańską uczelnią The New School (Nowy Jork).

Program już na stałe wpisał się w sierpniowy krajobraz nie tylko naszej uczelni, ale też Wrocławia. Tego lata 84 osoby, zdecydowały się spędzić lato poznając kulturę Stanów Zjednoczonych. Wiele z nich już po raz kolejny.

Zajęcia prowadziło 7 nauczycieli – „native speakerów”: Judith Kahn, Barbara Best, Amy Mahoney, Juliette Bravo, Andrew Greene, Rachel Conrad i Alex Duarte. Opiekę metodyczną nad programem, jak co roku, pełniła Irena Shanahan.

Program oparty jest na autorskich metodach nauczania wypracowanych przez The New School. Z przeprowadzonej pod koniec zajęć ewaluacji wynika wysoki poziom zadowolenia uczestników, którzy cieszą się z rozwoju kontaktów międzykulturowych i swoich osobistych postępów językowych.

Organizatorzy

Kontakt

Dolnośląska Szkoła Wyższa
Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją

ul. Strzegomska 55, pokój 405
53-611 Wrocław
tel. 71 356 15 72
e-mail: iisce@dsw.edu.pl

Certyfkat

Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenia uczestnictwa w kursie na określonym poziomie nauczania. Zaświadczenia wydawane są w języku polskim i angielskim oraz podpisane są przez władze DSW.

Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem kursu.